Przewodnik Tatrzański / PRZEWODNICTWO / Tatry i Podtatrze 
   GALERIA
   PRZEWODNICTWO
      Tatry i Podtatrze
      Cennik
      Dlaczego z przewodnikiem
      Inne_góry
   SKITURY
   SPECJALNA OFERTA
   KONTAKT
   O MNIE
 

Z grupą w dol. Pięciu Stawów Polskich.
  
   Serdecznie zapraszam zorganizowane grupy, a także klientów indywidualnych na ciekawe i bezpieczne wycieczki z zawodowym licencjonowanym Przewodnikiem Tatrzańskim o wieloletnim doświadczeniu górskim, a zarazem miłośnikiem przyrody i krajobrazu górskiego. Pomogę Wam odbyć wycieczki po górskich jak i wysokogórskich szlakach oraz po Podtatrzu polskim i słowackim. Dla grup o ukierunkowanych zainteresowaniach specjalne programy i trasy (np. przyrodnicze, historyczne, geograficzne, religijne, itp.).

Propozycje wycieczek:

TATRY

- dla mniej doświadczonych i dużych grup trasy dolinami tatrzańskimi (np.: Dol. Kościeliska z Jaskinią Mroźną i Wąwozem Kraków, Dol. Rybiego Potoku do Morskiego Oka, Dolinki Reglowe i wiele innych) oraz łatwiejsze szczyty i przełęcze  (np.: Ścieżka nad Reglami, Kasprowy Wierch z wjazdem kolejką). Na tych wycieczkach poznajemy przyrodę, historię i krajobraz tatrzański bez większego wysiłku, pokonując łatwe odcinki szlaków o niewielkim przewyższeniu, dostępne dla każdego turysty.

- nieco bardziej wymagającymi  będą wycieczki na Halę Gąsienicową, do Dol. Pięciu Stawów, na Czerwone Wierchy i  na szczyty w otoczeniu Dol. Chochołowskiej. Te wycieczki poza zobaczeniem formacji górskich, pozwalają nam ich niejako dotknąć, ponieważ wychodzimy na większe wysokości, po trudniejszych szlakach, ale baz miejsc eksponowanych, dostępne dla znaczącej większości turystów w nieco mniejszych grupach.

- dla bardziej doświadczonych i dobrze przygotowanych kondycyjnie turystów oraz mniejszych grup (specyfikacja w cenniku) polecam wysokogórskie wycieczki na szczyty i przełecze Tatr Wysokich (np.: przejście przez Zawrat, Szpiglasową Przęłęcz, Przeł. pod Chłopkiem, wejście na Świnicę, Kościelec, Kozi Wierch, Granaty, Rysy, Krywań, Sławkowski, Jagnięcy i wiele innych).Są to wycieczki dla sprawnych fizycznie i nie mających lęku przestrzeni i wysokości turystów w niewielkich grupach.

- wprawnych i sprawnych fizycznie turystów bez lęku przestrzeni i wysokości zapraszam do przejścia Orlej Perci, Grani Rohaczów, Baraniej Przełęczy, wejścia na Przeł. pod Chłopkiem, itp..

  Szczególnie zachęcam do poznania, przy mojej pomocy, niezatłoczonych, a równie przepięknych Tatr Słowackich.

 
INNE GÓRY


Poza Tatrami oferuję usługi przewodnickie we wszystkich pasmach górskich Europy m.in takich jak :

POLSKA

- Pieniny, spływ Dunajcem i piesze wędrówki (m.in. na Trzy Korony, Sokolicę, Drogą Pienińską, Wąwóz Homole).

SŁOWACJA

- Góry Choczańskie, dzikie i bezludne.

- Mała i Wielka Fatra, dające radość przebywania w niespotykanych w naszym kraju
formacjach górskich.
 
- Niżnie Tatry, z pięknymi jaskiniami.

- Słowacki Raj, wędrówki wąwozami skalnymi i przełomami rzecznymi, pośród wodospadów.

AUSTRIA

- Alpy austriackie, treking, ferraty.

SZWAJCARIA

- Alpy Berneńskie, treking, ferraty.
 
WŁOCHY

- Dolomity, treking, ferraty.

SŁOWENIA

-Alpy Julijskie, treking, ferraty, canyoning, rafting.

PODTATRZE

  Chętnych zapraszam również na wycieczki autokarowe po Podtatrzu polskim i słowackim obejmującym Podhale, Spisz, Liptów i Orawę (np.: Szlakiem Architektury Drewnianej, Szlakiem Gotyckim, do skansenów, jaskiń, kąpielisk termalnych, na przepiękne polskie i słowackie zamki, do uroczych, pełnych zabytków polskich i słowackich miasteczek).

Mam w ofercie wiele innych propozycji. Pomagam w załatwieniu noclegów, przejazdów, wejść, zorganizowaniu innych atrakcji (imprezy regionalne, jazda na quadach, wycieczki rowerowe, zajęcia wspinaczkowo-linowe, wejścia nieznakowanymi szlakami na niektóre szczyty z uprawnionym przewodnikiem - Gierlach, Wysoka, Lodowy, Mięguszowieckie Szczyty, Cubryna, Mnich i wiele innych). 
Copyright ©2018 by Przewodnik Tatrzański
Kreator Stron www